Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Głosuj na Laboratorium

Szanowni Państwo,

z radością informuję, że Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii w Siennicy zostało nominowane w Plebiscycie Inwestujemy w dzieci 2016 organizowanym przez ogólnopolski portal CzasDzieci.pl. To konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych i najbardziej wartościowych inwestycji infrastrukturalnych dedykowanych dzieciom w województwach małopolskim, mazowieckim, łódzkim, pomorskim, dolnośląskim i śląskim.

Portal CzasDzieci.pl świadomy tego, że otoczenie ma znaczenie dla wielokierunkowego rozwoju dzieci, postanowił przyjrzeć się bliżej miejscom, obiektom i infrastrukturze, które wspierają rozwój najmłodszych. Bo czy istnieje lepsza inwestycja niż w rozwój dzieci? Konkurs bierze pod lupę lokalną infrastrukturę. Po co? Po to, by udowodnić, że Polska świetnymi inwestycjami dla najmłodszych stoi. Pokazuje, że nie brak u nas świetnych pomysłów, pasji i fantastycznych ludzi, którzy słowa w czyny zamieniają, dając dzieciom nie tylko ogrom radości, ale miejsca, w których mogą rozwijać się naprawdę.

Trwa właśnie drugi etap Konkursu - głosowanie na najlepszą inwestycję dla dzieci w 2016! Głosowanie potrwa do 10 marca. Formularz głosowania na inwestycję publiczną dostępny tutaj: http://inwestujmywdzieci.pl/ankieta-inwestycje-publiczne-2016.php 


W Plebiscycie Inwestujemy w dzieci 2016 zostaną przyznane dwie nagrody: Nagroda Główna Jury oraz Nagroda Rodziców w każdym regionie objętym konkursem. Nagrody Rodziców zostaną przyznane na podstawie ilości otrzymanych głosów w II etapie Konkursu, dlatego zachęcam do zamieszczenia na Państwa stronach internetowych lub profilach społecznościowych informacji o nominacji i głosowaniu.

Po szczegółowe informacje o plebiscycie odsyłam do strony: http://inwestujmywdzieci.pl/

Pozdrawiam,

Magdalena Kurowska

Redaktor-Koordynator Warszawa/Łódź

Grupa CzasDzieci.pl