Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Wycieczka do Wilanowa i Warszawy

      W ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem ferii zimowych, a dokładnie 10 lutego, odbyła się wycieczka klasy 1T.

     Pojechaliśmy na jeden dzień do Warszawy. Pierwszym pmiejscem  docelowym było Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Na miejscu zaskoczyła nas przepiękna architektura barokowa rezydencji. Zostaliśmy oprowadzeni po muzeum przez przemiłą przewodniczkę, która opowiedziała nam wiele interesujących rzeczy związanych z tym miejscem. Kolejną atrakcją  naszej wyprawy był pobyt na  Lotnisku im. F. Chopina. Dowiedzieliśmy się,  jak wygląda prawidłowa odprawa blietowo-bagażowa i osobista oraz jakie usługi oferuje największe lotnisko w Polsce.        Każdy z nas na długo zapamięta ten wyjątkowo interesujący wyjazd. Na chwilę obecną wszyscy rozmyślamy nad obraniem kierunku nowej podróży.

Sz. Zwierz, 1 T