niedziela, październik 21, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Kolejność wystąpień XXII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 

    Szkoła Podstawowa
Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1 Dominika Dmowska Szkoła Podstawowa w Kałuszynie
2 Maja Gręziak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów

Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli

3 Anastazja Korbel Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie
4 Julia Jarzębska Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie
5 Gabriela Górska

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów

Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli

6 Róża Wojnarowska Szkoła Językowa Mr Ozzy w Mrozach
7 Marta Komorowska Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939roku w Grodzisku
8 Amelia Rymanowska Szkoła Podstawowa w Stojadłach
9 Wiktoria Duszczyk Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy
10 Justyna Galaszewska Zespół Szkół Nr 1 w Sulejówku

 

     
Gimnazjum
Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1 Karolina Górnicka Zespół Szkół im.H. i K. Gnoińskich w Siennicy
2 Marta Szuba

Salezjańskie Gimnazjum im. Św. Jana Bosko

 w Mińsku Mazowieckim

3 Magdalena Nogańska

Salezjańskie Gimnazjum im. Św. Jana Bosko

 w Mińsku Mazowieckim

4 Julia Szeląg

Salezjańskie Gimnazjum im. Św. Jana Bosko

 w Mińsku Mazowieckim

5 Aleksandra Kozłowska Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy
6 Oliwia Bylinka Zespół Szkół w Dębem Wielkim
7 Weronika Maślanka Gimnazjum Miejskie Nr 2 w Mińsku Mazowieckim
8 Gabriela Mąsior

Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

 w Zamieniu

9 Martyna Kozłowska Zespoł Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy
10 Julia Ładno Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Mińsku Mazoweickim
11 Klaudia Karpińska Publiczne Gimnazjum w Stojadłach
12 Julia Dróżdż Szkoła Muzyczna YAMHA

 

13 Natalia Guzowska Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie
14 Katarzyna  Dołkowska Zespół Szkół w Dębem Wielkim
15 Szymon Bielecki Gimnazjum Miejskie Nr 2 w Mińsku Mazowieckim
16 Weronika Grądzka Zespół Szkół w Dębem Wielkim
17 Julia Korzeniewska Gimnazjum Miejskie Nr 2 w Mińsku Mazowieckim
18 Magdalena Ładno Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie
19 Karena Paździoch Gimnazjum Miejskie Nr 2 im. Jana Pawła II w Minsku Mazowieckim
20 Julia Bartnicka Gimnazjum Miejskie Nr 2 w Mińsku Mazowieckim
21 Paulina Lewandowska Gimnazjum w Mrozach
22 Julita Trojanowska Zespół Szkół Publicznych im. Adama Mickiewicza w Mrozach

 

Ponadgimnazjalna
Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Natalia Malesa Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach
2. Karolina Bakuła Zespół Szkół Agrotechnicznych  w Mińsku Mazowieckim
3. Weronika Rucińska

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

im. Księcia Adama Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim

4. Natalia Zajda Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
5. Szymon Zalewski Zespół Szkól Zawodowych Nr 2 w Mińsku Mazowieckim
6. Oliwia Pytkowska Zespół Szkół im Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
7. Aleksandra Zięba Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
8. Paulina Gryz Zespół Szkół im Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
9. Tobiasz Kurowski Zespół Szkól im. H. i H. Gnoińskich w Siennicy
10. Wiktoria Zagańczyk Zespół Szkół Nr1 Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
11. Piotr Miller Zespół Szkół Nr1 Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
12. Monika Prokurat Zespół Szkół Ekonomicznych