Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Mały inżynier

Fascynujący świat chemii odkrywali gimnazjaliści za sprawą doświadczeń m.in. tworzenia sztucznej krwi, spalania pieniędzy i podłogi. Uczniowie mogli wziąć aktywny udział w pokazie przygotowanym w ramach projektu „Mały inżynier”.

Przypominamy, że w ramach tego projektu są prowadzone następujące zajęcia pozalekcyjne:laboratorium kodowania, spotkanie z królową (zajęcia z matematyki),przyrodnicze laboratorium, projekt edukacyjny (przedstawienie dla społeczności szkolnej), zajęcia z języka rosyjskiego i angielskiego.

W kwietniu rozpoczną się warsztaty z robotyki. Jeśli chcesz samodzielnie stworzyć robota zgłoś się!