Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Studniówka 2017

21 stycznia w murach naszej szkoły odbył się BAL STUDNIÓWKOWY. Otwarcia dokonał dyrektor szkoły. W kilku słowach wyraził radość między innymi i z tego powodu, że studniówka odbywa się w murach szkoły. Przypomniał sukcesy tegorocznych maturzystów.  Poloneza tańczono do melodii z filmu „Czas honoru”. Choreografię przygotował pan Jakub Maguza, a nad przygotowaniem dekoracji czuwała pani Anna Jackowska.

Chodzonego poprowadził pan dyrektor Zbigniew Piłatkowski z uczennicą klasy IV TT Weroniką Nowicką. Klaudyna Soczewka tańczyła ze swoim wychowawcą panem Robertem Rowickim, zaś wychowawczynię klasy IV TT panią Katarzynę Gójską, w polonezie poprowadził Marcin Jarek. Maturzyści w pięknych słowach podziękowali wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu balu, przeprosili za zmartwienia, których byli przyczyną. Zabawa trwała do rana.