niedziela, październik 21, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Egzaminy zawodowe już za nami!

Klasy trzecie i czwarte technikum przystąpiły w tym tygodniu do egzaminów zawodowych. Trzecioklasiści zdawali tzw. pierwszą kwalifikację, czyli  T13 – Planowanie i realizacja usług turystycznych oraz B21 – Montaż urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Dwudniowy maraton egzaminacyjny objął również klasy maturalne. Klasa IV TT rozwiązywała arkusz T14 – Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych, natomiast klasa IV TEO B22 – Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Życzymy wysokich wyników!