Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Egzaminy zawodowe już za nami!

Klasy trzecie i czwarte technikum przystąpiły w tym tygodniu do egzaminów zawodowych. Trzecioklasiści zdawali tzw. pierwszą kwalifikację, czyli  T13 – Planowanie i realizacja usług turystycznych oraz B21 – Montaż urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Dwudniowy maraton egzaminacyjny objął również klasy maturalne. Klasa IV TT rozwiązywała arkusz T14 – Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych, natomiast klasa IV TEO B22 – Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Życzymy wysokich wyników!