Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Lista zakwalifikowanych kandydatów w roku szkolnym 2016/2017 w rekrutacji ostatecznej do projektu - konkurs 2016

 
Logo FE Wiedza edukacja RGB                             Logo UE Fundusz Społeczny RGB
 
 
 
LISTY OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH W OSTATECZNEJ REKRUTACJI                            
projektu POWERVET-2016-1-PL01-KA102-023683         
pt. „EUROPEJSKIE DOŚWIADCZENIA”                            
realizowanym w Zespole Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy 
 
Poniżej publikuje listy ostateczne zakwalifikowanych stażystów:
 
Lista nr I                                                                  Lista nr II
PORTUGALIA                                                          WŁOCHY
1. Ajchner Ewa                                                     1. Agata Sekuła
2. Borowy Piotr                                                     2. Dębała Grzegorz
3. Chapska Natalia                                                 3. Dróżdż Julia
4. Drozdowski Krystian                                           4. Gołędowska Natalia
5. Jackiewicz Kamila                                              5. Gomulska Ewelina
6. Kieliszczyk Marlena                                             6.  Górski Krzysztof
7.Klimek Natalia                                                    7. Król Weronika
8. Kowalski Kamil                                                   8. Osica Małgorzata
9.Kowalski Mateusz                                              9. Pasik Aleksandra
10.Krzewski Kamil                                                 10. Paska Adriana
11.Łukasiak Aleksandra                                          11. Sitkowski Cezary
12.Martyna Dziak                                                    12. Tarczyńska Joanna
13.Osica Agata                                                       13. Wilczek Ewelina
14.Pacuszka Katarzyna                                            14. Wilczek Natalia 
15.Podobas Daria                                                    15.Zawadka Jolanta                             
16.Rudnicka Kinga                                                   16. Ziółkowski Jakub