Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Lista zakwalifikowanych kandydatów w roku szkolnym 2016/2017 we wstępnej rekrutacji do projektu - konkurs 2016

Logo FE Wiedza edukacja RGB                                     Logo UE Fundusz Społeczny RGB
 
 
LISTY OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH W REKRUTACJI WSTĘPNEJ                            projektu POWERVET-2016-1-PL01-KA102-023683         
pt. „EUROPEJSKIE DOŚWIADCZENIA”                            
realizowanym w Zespole Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy
 
Poniżej publikuje listy kandydatów, którzy wezmą udział w zajęciach przygotowujących do wyjazdu na staż zagraniczny w ramach projektu.
 
UWAGA przed wami kolejny etap rekrutacji pamiętajcie, że ostateczną liczbę osób, które wyjadą na staż zagraniczny komisja zrekrutuje według kryteriów zamieszczonych w pkt. 8 Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie, spośród kandydatów biorących udział w zajęciach przygotowujących do staży. 
 
Zeruje punkty i życzę powodzenia w kolejnym etapie rekrutacji.
Beata Balińska 
 
Lista nr I     Lista nr II
PORTUGALIA     WŁOCHY
1 Agnieszka Broda     1 Chrust Natalia
2 Ajchner Ewa      2 Agata Sekuła
3 Borowy Piotr      3 Czajka Karol 
4 Chapska Natalia      4 Dębała Grzegorz 
5 Drozdowski Krystian      5 Dróżdż Julia 
6 Federowicz Natalia      6 Gołędowska Natalia 
7 Jackiewicz Kamila      7 Gomulska Ewelina 
8 Janocha Paulina      8 Górski Krzysztof 
9 Kieliszczyk Marlena      9 Król Weronika 
10 Klimek Natalia      10 Madzelan Magdalena 
11 Kot Mateusz      11 Mames Jakub 
12 Kowalski Kamil      12 Osica Małgorzata
13 Kowalski Mateusz      13 Ostolski Daniel 
14 Krzewski Kamil      14 Pasik Aleksandra 
15 Łukasiak Aleksandra      15 Paska Adriana 
16 Martyna Dziak     16 Patrycja Kamińska
17 Moreń Szymon      17 Sitkowski Cezary
18 Osica Agata      18 Tarczyńska Joanna 
19 Pacuszka Katarzyna      19 Wilczek Ewelina 
20 Podobas Daria      20 Wilczek Natalia 
21 Rudnicka Kinga      21 Zawadka Jolanta 
22 Zyśk Michał      22 Ziółkowski Jakub