Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

1 klasa TOT - klasa patronacka

1 KLASA  TOT- KLASA PATRONACKA

01.09.2017 naukę w naszej szkole rozpoczęli uczniowie klasy pierwszej w Technikum Obsługi Turystycznej pod patronatem Biura Podróży Rainbow Tours.

Młodzież, która wybrała kierunek Technik Obsługi Turystycznej zostanie objęta innowacyjnym programem nauczania w zawodzie o specjalności: animator czasu wolnego. To zawód dla ludzi z pasją, którzy chcą profesjonalnie organizować zajęcia rekreacyjne dla dzieci i dorosłych,  dbać  o dobrą atmosferę  podczas wyjazdów turystycznych.
Bezpośrednia współpraca z jednym z największym touroperatorów w kraju pozwoli uczniom kształcić się zgodnie z nowoczesnymi trendami w turystyce, a tym samym dostosować kwalifikacje do potrzeb rynku pracy.
Partnerstwo realizowane w praktyce szkolnej poprzez fachowe zajęcia animacyjne, wycieczki studyjne, kursy zagraniczne jest szansą dla młodzieży na zdobycie doświadczenia. Ponadto Biuro podróży Rainbow szukając fachowców od animacji czasu wolnego w pierwszej kolejności będzie prowadzić rekrutację wśród uczniów klas trzecich tego kierunku.

W dniu 6 marca 2017r w naszej szkole nastąpiło uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Dyrektorem ZS w Siennicy a Akademią Rainbow.

31.10.2017 odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Rainbow Tours, na którym odbędzie się uroczyste wręczenie koszulek oraz listów gratulacyjnych dla uczniów klasy patronackiej.

totpatronacka