Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Spotkanie z poetką Sylwią Gibaszek.

24 października odbyło się spotkanie z poetką Sylwią Gibaszek. Pani Sylwia opowiedziała o tajnikach tworzenia poezji oraz o własnej drodze artystycznej. Uczniowie chętnie zadawali pytania, m.in. o jej inspiracje i ulubionych poetów. Na spotkaniu obecni byli uczniowie klas I, II i III Technikum Obsługi Turystycznej, więc padły liczne pytania o podróże poetki. Pani Gibaszek zaprezentowała także tomiki swojej poezji oraz przeczytała kilka własnych wierszy. Spotkanie zorganizowały panie: Anna Kazimierowicz oraz Dorota Aniszewska.  CSC0303 CSC0304 CSC0314 CSC0316 DSC0317